Yasal Uyarı

Sitemiz http://www.ateslisaatler.com/ olarak sizlere en kaliteli ve en güvenilir reklam hizmetlerini sunmaktayız, sitemize vereceğiniz reklamlardan en iyi şekilde dönüşü alacağınıza emin olabilirsiniz. Sitemiz haftanın 7/24 online hizmet vermektedir.

Biz Kimiz ?

Sitemizdeki sizlerin göndermiş olduğu resimler, bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz bu konuda çok güvenilir bir siteyiz, ayrıca sizleri piyasada bulunan diğer  site sahipleri gibi hiç bir şekilde rahatsız etmeyeceğimize emin olabilirsiniz.

Yasa Gereği Sitemize Reklam Veren Herkes Aşağıda Yazılanları Kabul Etmiş Sayılır.

Sitemize reklam veren herkes kendi istekleri ve arzusu ile reklam vermektedir, bizlere iletmiş olduğunuz resimler ve bilgiler konusunda telif hakkı gibi durumlar çıkar yada yüz kızartıcı yasa dışı hareketler sergilerseniz ve bu bize ispatlanırsa ilanınız değiştirilir yada kaldırılır.

Kalitemiz Hakkında! Kimlerle Çalışmıyoruz ?

  • Ödeme öncesi banka havalesi ile insanlardan para isteyen kişilerle.
  • Bir insan ve bayan gibi davranmasını bilmeyen kişilerler.
  • Abuk sabuk tehditlerde bulunan kişilerle ( site yöneticilerine şikayette bulunabilirsiniz.. )
  • Telefonda veya whatsapp ta hakaret eden veya konuşan kişilerle.
  • Beyefendi ve hanımefendi kavramını enpoze edememiş kişilerle.
  • Sürekli problem çıkartan yüz kızartacı suçlar işleyen veya yapan kişilerler,

ASLA ÇALIŞMIYORUZ.

1117 SAYILI MUZİR VE NEŞRİYATTAN KORUMA KANUNUN İLGİLİ MADDELERİ GEREĞİNCE 21 yaşından küçüklerin web sayfamıza girmeleri kesinlikle yasaktır. Bu siteyi gezmek tamamen sizin kontrolünüzdedir, 21 yaşından küçüklerin http://ateslisaatler.com  sitesini gezmesi ile oluşabilecek sorumlulukları kabul etmemektedir, bu konuda sorumluluk tamamen ip si kayıtlı olan kullanıcıya aittir.

GENEL UYARIMIZ !

Sitemizde yer alan yazılar tamamen hayal ürünüdür. Sitemizin içerisinde yer alan yazılar, reklamlar, ilan, haberler ve sayfalar farklı sitelerden çekilen  anlamsız ve hayal ürünü bilgilerdir.

Sitemiz ve içerik ile ilgili tüm şikayet ve yorumlarınızı iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bildirebilirsiniz.

error: Kopyalama Yasaktır.